18 maja, 2020

Volvo EC200E

Dwudziestotonowa koparka Volvo EC200E zaprojektowana została z myślą o wymagających użytkownikach, poszukujących maszyn w klasie średniej. Model plasowany jest pomiędzy obecnymi już w ofercie koparkami EC220E i EC180E i zbudowany z myślą o konkretnych zadaniach. Sprawdza się przy pracach średniociężkich, w zastosowaniach wewnątrzzakładowych i na placach budów. Volvo EC200E poradzi sobie przy instalacji mediów i budowie dróg. Doskonale uzupełni także flotę maszyn na wynajem.

W modelu EC200E znajdziemy silnik Volvo D4, spełniający wymogi normy Stage V. Zapewnia on niskie zużycie paliwa i niezawodność. Dostępna funkcja wzmocnienia mocy nadaje jeszcze większą siłę udźwigu i kopania, choć i przy standardowych ustawieniach nie  można tym parametrom niczego zarzucić. Układ hydrauliczny współpracuje z elektrycznym układem sterowania, a tryb ECO ogranicza straty mocy, skraca czas reakcji i wspiera sterowność. Koparkę można także wyposażyć w dodatkowe obwody hydrauliczne, ułatwiające podłączenie osprzętowania.

Wzmocniony wysięgnik i ramię EC200E w pakiecie ze wzmocnionym podwoziem sprawia, że to wszechstronna maszyna do różnych zadań i zastosowań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *