7 maja, 2020

Yanmar SV18

Koparka gąsienicowa Yanmar SV18 to model o prostej konstrukcji i wysokiej skuteczności, dzięki któremu uzyskać można głębokość kopania do 2580 mm. Sprzęt waży 1,9 tony, a cała jego konstrukcja – dla maksymalizacji osiągów – mieści się w kompaktowej obudowie.

Wygoda użytkowania zwiększona jest poprzez wyposażenie SV18 w dużą, przestronną i ergonomiczną kabinę. Dodatkowym atutem jest wygodny fotel operatora z zagłówkiem i wysokim oparciem zaczerpniętym z dużych koparek. Podwozie z samoczynnym kasowaniem luzów w układzie przesuwnym ogranicza trzęsienie, a – zaczerpnięty z cięższych maszyn – układ Flow Compensation wsparty hydrauliką Load Sensing poprawia płynność realizowanych czynności. Żeliwna przeciwwaga gwarantuje stabilność i chroni osłony boczne oraz podzespoły przed mechanicznym uszkodzeniem.

Warto wspomnieć na zakończenie, że producent zadbał o wyposażenie koparki w udogodnienia zwiększające bezpieczeństwo, ułatwiające prace konserwacyjne i czyszczenie. Ceny części są łatwo dostępne w przystępnej cenie, a łyżki i szybkozłącza dołączane do maszyny wyposażone zostały w stosowny certyfikat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *