29 maja, 2020

Hyundai HX140

Koparka Hyundai HX140 to propozycja dla wymagającego użytkownika, który działa nie tylko w budowlance, ale i w leśnych warunkach. Konstrukcja sprzętu pozwala na efektywne zagospodarowanie trudnych terenów przy jednoczesnej ekonomiczności użytkowania. Niskie zużycie paliwa sprawia, że jedno tankowanie pozwala nawet na półtora dnia intensywnej pracy, co potwierdzone zostało testami użytkowników.

Koparki gąsienicowe oferowane przez Hyundaia w wersji High-Walker to sprzęt mocny i wytrzymały, który – dzięki osłonom podwozia i rolek gąsienic – bezkonfliktowo przemieszcza się po trudnym terenie, często pokrytym pozostałościami pni i gałęzi drzew. HX140HWC wyposażony został w silnik Cummins QSF 3.8 o mocy 95 kW.  W przyszłości, zgodnie z zapewnieniami producenta, jest szansa na zastosowanie tu silnika spełniającego normę emisji spalin Stage V. Znajdziemy tu także przestronną kabinę zapewniającą świetną widoczność. Operatorów wspomaga fakultatywny system AAVM (All-Around View Monitoring), czyli dodatkowa para oczu. W trudnych warunkach funkcja ta może okazać się nieocenionym wsparciem.

Wydajność maszyny w każdych warunkach zapewniają systemy chłodzące. Niewątpliwą zaletą przekładającą się na codzienne użytkowanie jest także łatwy dostęp do paneli i części wymagających czyszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *