2 czerwca, 2020

Liebherr R 924 G8

Liebherr R 924 G8 to przedstawiciel nowej generacji koparek gąsienicowych. Ten 24-tonowy sprzęt zaprezentowany został w kwietniu 2019 roku na targach Bauma w Monachium, gdzie spotkał się z ciepłym przyjęciem ze względu na efektywność, wydajność oraz zapewnianą stabilność oraz wszechstronność działania.

R 924 G8 to odpowiedź na potrzebę wprowadzenia do oferty sprzętu wydajnego i wszechstronnego, sprawdzającego się zarówno przy robotach ziemnych, jak i w rolnictwie oraz leśnictwie. Znajdziemy tu zatem opcje usprawniające wymianę narzędzi roboczych w zależności od bieżących potrzeb. 

Maksymalna stabilność sprawia, że ten model wykorzystać można na luźniejszym podłożu, a duże siły zrywające i duży zasięg ułatwią wydajną pracę przy różnych obciążeniach. Warto dodać, że koparka wyposażona jest w podwozie SLC z gąsienicami o szerokości 700 mm. Integracja systemu GPS pozwala uzyskać precyzję działań, a operator ma do dyspozycji przestronny obszar roboczy z fotelem pneumatycznym i kolorowym ekranem dotykowym. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *