27 maja, 2020

Intermasz w 2022!

Zakończyły się już Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego Intermasz. Jednocześnie organizator podał, że kolejna impreza tego cyklu odbędzie się zimą 2022 roku.

Targi Intermasz to ponad 46 tysięcy odwiedzających: inwestorów, specjalistów, inżynierów, generalnych wykonawców i przedstawicieli handlu. To dla nich swoją ofertę, pokazy wiedzy i specjalne możliwości biznesowe przygotowuje prawie 1000 wystawców z ponad 30 krajów z całego świata.  Bardzo silnie reprezentowana jest grupa producentów i dystrybutorów maszyn budowlanych. Targi Intermasz to także czas spotkań i rozmów o nadchodzących w branży budowlanej wyzwaniach. Wystawcy i goście chętnie wymieniają doświadczeń i wykorzystują okazję do nawiązania współpracy. 

W przyszłym roku dla zainteresowanych przygotowana zostanie jubileuszowa, 30. edycja BUDMY: Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury oraz 100-lecie Międzynarodowych Targów Poznańskich! Na Targi INTERMASZ oraz INFRATEC organizatorzy zapraszają w roku 2022!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *