1 czerwca, 2020

Nowy termin Targów!

Znany jest już nowy termin Targów Maszyn Budowlanych Construction Machinery Exhibition w Ptak Warsaw Expo. Największa tego typu impreza w Europie odbywać się będzie w dniach 4 – 6 czerwca w podwarszawskim centrum wystawienniczym w Nadarzynie.

Construction Machinery Exhibition to demonstracyjne targi adresowane do specjalistów inżynierii lądowej i recyklingu. Trzy dni imprezy dają możliwość uczestnictwa w dynamicznych pokazach sprzętu oraz szansę skorzystania z ofert stworzonych specjalnie z myślą o odwiedzających wystawę. W targowej przestrzeni zewnętrznej odbywać się będą między innymi pokazy ziemne, prace wyburzeniowe, montażowe oraz recyklingowe. Nie zabraknie także imprez i wydarzeń towarzyszących. Wymienić warto konkurs Klubu Operatorów Volvo Maszyn Budowlanych Polska czy rywalizacji operatorów żurawi wieżowych.

Rejestracja na stronie internetowej wydarzenia pozwala uzyskać jednocześnie dwa bezpłatne zaproszenia: na Targi Maszyn Budowlanych oraz na Targi Narzędziowe i Prac Wykończeniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *