4 czerwca, 2020

Doosan DX235DM

Doosan DX235DM to koparka rozbiórkowa o cechach typowych dla maszyn tego rodzaju. Kupując ją, klienci otrzymują kompleksowy sprzęt nadający się zarówno do celów budowlanych, jak i rozbiórkowych. Innowacyjna konstrukcja ułatwia przejścia pomiędzy funkcjami wysięgnika.

DX235DM zapewnia operatorowi dużą widoczność podczas działania, a kabina o 30-stopniowym kącie przechyłu ułatwia prace rozbiórkowe wysokiego zasięgu. Najważniejszą cechą modelu, wspólną z innymi koparkami rozbiórkowymi wysokiego zasięgu produkowanymi przez Doosan, jest wysięgnik o modułowej konstrukcji i hydraulicznym mechanizmie blokującym. Można ustawić go w dwóch pozycjach, dzięki czemu – jeśli wliczyć także wysięgnik rozbiórkowy – uzyskuje się trzy konfiguracje maszyny podstawowej. Można także dołączyć osprzęt do rozbiórki o maksymalnej wysokości 16 metrów. 

Hydraulicznie regulowane podwozie koparki DX235DM rozsuwa się na maksymalną szerokość 3,74 metra, co nadaje mu stabilność. Na czas transportu rozstaw ten z łatwością zredukować można do 2,54 metra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *