7 kwietnia, 2020

Targi w Kolonii przełożone

Targi Narzędzi, Materiałów Przemysłowych i Budowlanych, Elementów Złącznych i Łączników Internationale Eisenwarenmesse w Kolonii to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży sprzętu budowlanego i narzędzi. Corocznie gromadzi się na nich ponad 2700 wystawców z ponad 50 krajów. Impreza pierwotnie odbyć się miała w dniach 1 – 4 marca 2020 roku, jednak ze względu na zagrożenie koronawirusem jego termin zmieniono na rok przyszły.

Nowa data imprezy to 1 lutego 2021 roku. Zanim informację tę podano do wiadomości publicznej swoje oświadczenia opublikowało kilku z najbardziej znaczących wystawców, między innymi Grupa Fischer. Mimo że dla przedsiębiorstw to bardzo ważna platforma prezentacji produktów, usług oraz wymiany informacji z potencjalnymi i obecnymi partnerami, zagrożenie było ich zdaniem zbyt duże.

Targowy asortyment obejmuje między innymi elektronarzędzia, narzędzia ręczne, sprzęt warsztatowy i fabryczny, produkty technologiczne do mocowania i łączenia, okuć, chemii, akcesoriów i materiałów budowlanych, elementów konstrukcyjnych i urządzeń zewnętrznych. Szeroka gama wystawców i bogaty program podnoszą atrakcyjność imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *