8 lipca, 2020

Maszyny budowlane przyszłości

Amerykańscy studenci z ArtCenter College of Design w Pasadenie podjęli się nietypowego zadania polegającego na zaprojektowaniu od nowa maszyn budowlanych.

Podstawowym zadaniem, jakie postawiono przed studentami było przeprojektowanie popularnej koparko-ładowarki CASE. Studenci mieli się skupić na opracowanie ulepszeń, dzięki którym koparka byłaby wydajniejsza. Studenci mogą stworzyć taką koparkę, która obecnie nie istnieje, ale jednocześnie zwiększyłaby komfort pracy osób odpowiedzialnych za jej używanie.

Studenci projektują koparki

Studenci z ArtCenter College of Design skupili się na tym, aby zamienić standardową kabinę w mobilne stanowisko pracy. Dodatkowo zaproponowali wiele ciekawych rozwiązań opartych o paliwa alternatywne oraz inteligentne technologie.

Wspomniana uczelnia uważana jest za jednego z liderów jeżeli chodzi o poziom edukacji artystycznej i projektowania. Uczelnia ArtCenter College of Design została założona w 1930 roku. Nawiązanie współpracy z marką CASE to świetny sposób, aby promować osoby, które rzeczywiście mają talent do projektowania i wymyślania nietypowych rozwiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *