20 kwietnia, 2020

Afrykańskie targi poszerzają zakres

Bauma CONEXPO AFRICA, czyli kluczowe na kontynencie afrykańskim targi, poszerzają swój zakres tematyczny i jednocześnie odświeżają formułę. Nowy wygląd podąża w parze ze znacznie szerszym wachlarzem możliwości. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 13-16 października 2021 roku w Johannesburgu.

W ramach targów, obok sprzętu budowlanego i górniczego, prezentowane będą nowinki ze świata rolnictwa i przemysłu leśnego.  Charakter imprezy jest i nadal ma być zbliżony do podstawowej edycji, odbywającej się w Monachium, a poszerzenie oferty warunkowane jest wyłącznie trudnościami ekonomicznymi w Afryce. Zmodyfikowana impreza ma stanowić miejsce wspólne dla międzynarodowych firm, chcących działać w regionie i dla afrykańskich spółek, poszukujących nowych możliwości.

Dla przedstawicieli branży budowlanej jednym z ciekawszych punktów imprezy ma być konferencja poświęcona dokonanym już i przyszłym inwestycjom w afrykańską infrastrukturę. Nie zabraknie dyskusji o wizjach działania i rentowności poczynionych realizacji.

bauma CONEXPO AFRICA jest jedną z sześciu międzynarodowych imprez organizowanych przez Messe München.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *