28 kwietnia, 2020

Minikoparka ET18 WACKER NEUSON

Minikoparka  ET18 WACKER NEUSON to flagowy model producenta w tej kategorii. Dużą popularność wśród nabywców maszyna ta zawdzięcza stosunkowo uniwersalnym parametrom technicznym i ciekawym rozwiązaniom technicznym, wspierającym funkcjonalność i wydajność sprzętu.

ET18 z masą 1,8 tony, głębokością kopania do 2,4 metra, szerokością łyżki 1 – 1,3 i wysokością wyładunku do 2,5 metra ustanawia nowe standardy koparek kompaktowych. Innowacje wdrożone przez producenta są zastrzeżone. Nową jakość pracy zapewnia wysokoprężny silnik o dużej mocy oraz sprawny system hydrauliczny. Zawieszenie gwarantuje stabilność i wysokie właściwości jezdne nawet w trudniejszych warunkach pracy. System ramion i różne długości wysięgników optymalizują siłę zrywania i głębokość kopania.

Powiększona kabina o rozplanowanym na nowo designie oznacza lepszą widoczność i komfort obsługi. Konstrukcja minikoparki pozwala na przyłączenie czterech dodatkowych obwodów sterowniczych, co zresztą dotyczy wszystkich urządzeń serii ET.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *