14 kwietnia, 2020

Hitachi ZX210LC-6

Koparka Hitachi ZX210LC-6 to zaprezentowana podczas targów Intermat nowinka doposażona w imponujące ramię teleskopowe, ułatwiające realizację nawet złożonych projektów budowlanych opartych na dużej głębokości. Zasięg tego sprzętu wynosi 21 metrów w dół. Siła kopania, wydajność i uniwersalność imponuje przy wciąż kompaktowych gabarytach maszyny.

Podobnie jak pozostałe koparki z fabryki Hitachi, także i model ZX210LC-6 wyprodukowany został z wykorzystaniem wielokrotnie testowanych już technologii. Wspomniane teleskopowe ramię wysuwa się i chowa w ciągu kilku sekund za sprawą mechanizmu z lin i cylindrów hydraulicznych. To opcja bardziej wydajna od tradycyjnych metod wykorzystujących dźwigi oraz przenośniki kubełkowe i taśmowe.

Opcja standardowa zawiera zamykaną łyżkę-chwytak o pojemności 0,8 metra sześciennego i sile kopania 60,3 kN. Maszyna waży 27,6 ton, jest więc sporo cięższa od standardowego modelu, ale również napędzana silnikiem o mocy 128,4 kW/175 KM. W opcji można kupić ten model ze standardowym ramieniem i dodatkową przeciwwagą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *