4 kwietnia, 2020

CAT 352 UHD

CAT 352 UHD to model, który pozwala na prowadzenie robót ziemnych na niższym poziomie. W jego przypadku możliwa jest wysokość pracy na poziomie do 28 metrów i 15,8 metra w zasięgu poziomym podczas pracy z narzędziem 3,7 tony. Zmiana pozycji wysięgnika zajmuje około 15 minut i, co prawda niezbędne jest zaangażowanie do pracy dwóch osób, ale spokojnie można zrealizować ten proces bez odrębnego, specjalistycznego narzędzia.

Maszyna wyposażona jest także w rozsuwane hydraulicznie podwozie o zmiennym rozstawie, zapewniające stabilność działania. Systemowe aktywne monitorowanie stabilności Cat Active Stability pozwala na bieżące informowanie operatora o usytuowaniu narzędzia roboczego w bezpiecznym zakresie i ostrzega przez groźbą utraty stabilności.

Podobnie jak inne nowe modele CAT, także i w wersji 352 UHD skorzystać można z wydłużonych okresów serwisowych, co stanowi argument ekonomiczny przy wyborze maszyny. Same czynności serwisowe są znacznie uproszczone: możliwa jest kontrola poziomu oleju hydraulicznego z poziomu gruntu oraz monitorowanie w kabinie stanu filtrów i częstotliwości konserwacji. Specjalne porty do pobierania próbek oleju,  ułatwiają kontrolę i konserwację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *